Program konferencji

W ramach konferencji MEET the SPACE jest planowane przeprowadzenie czterech sesji tematycznych: Technika rakietowa, Monitoring i obserwacja przestrzeni kosmicznej i okołoziemskiej, Załogowe loty kosmiczne, Near space. Niezależnie odbędą się również autoprezentacje studenckich kół naukowych oraz firm i instytucji branżowych.

I DZIEŃ KONFERENCJI 6 CZERWCA 2024 – Czwartek Aula C017

Rejestracja uczestników konferencji (w holu przed Aulą C017) 8:00 – 10:00

Otwarcie konferencji, wystąpienia zaproszonych gości 10:00 – 10:30

Sesja naukowa „Technika rakietowa” 10:30 – 12:00 (online: https://tiny.pl/d1qq8)